Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet bírni a bejárást?

Lehet bírni a bejárást?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es és nem vettek fel kollégiumba. Reggelente fél hatkor kell kelnem és este 5-re érek haza. Heti 3x pedig 7-re délutáni elfoglaltságok miatt.(edzés, szakkör) Napi 50 perc utazás oda és 50 vissza. Szerintetek ez hosszútávon bírható? Nagyon nehezen kelek és már ezalatt a pár nap alatt eléggé elfáradtam. Ti hogy bírtátok? Csak meg kell szokni? Hogyan teljesítettek?

2014. szept. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! 11.es vagyok,én is napi kb 50 percet-1 órát buszozom, sőt, nekem is van még 9 órám is sajnos...

hát, azt nem mondhatom, hogy nem fárasztó, mert az, egy idő után nagyon az... viszont kibírható! Én a reggeli buszozást igazából kedvelem,van egy kis időm pihengetni és felkészülni a napra lélekben, hallgatni egy kis zenét, átolvasni valami tananyagot stb...

haza mindig sietek, ha arról van szó, hogy elérhetek egy előbbi buszt,mert erős gimibe járok és sokat kell(ene) tanulni. Ezzel szerencsém van, mert egész könnyen tanulok, szóval egész normális időben (háromnegyed 10-10) ágyba kerülök, aztán 5,20kor csörög az óra és muszáj felkelni...:) sokan nem bírják vagy utálják, én elvagyok vele,persze imádni nem imádom.:D de bírható. :) rossz mellékhatás, hogy rászoktatott a kávéra.:D

sok sikert! :)

2014. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta bejárós vagyok, most vagyok 22 éves. Elvégeztem egy gimnáziumot és épp most fejezek be egy egyetemet, szóval igen, lehet bírni. Ráadásul én nem 50 percet utazom, hanem legalább 1 és negyed órát minden nap oda-vissza. Nem mondom, hogy egyszerű, nyilván kényelmesebb lenne fél 8-kor kelni, de hozzá lehet szokni.
2014. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!