Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnáziumról? Tényleg stréberek járnak oda és a tanárok is szívatjak, agyontanultatják a diákokat? Hanyas átlagtól vesznek fel és a mateknak (nem matek szakra akarok járni) hányasnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik oda járnak!!!

Köszi előre is.

14/L



2014. szept. 4. 22:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy rosszul írtam a nevét :S
2014. szept. 4. 22:47
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Már nem azért, de a stréberek nem fognak neked itt írigatni... Van más elfoglaltságuk is.
2014. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Csak emelt érettségizni voltam bent, ránézésre barátságtalan helynek tűnik :D. Inkább a Széchenyi Gimi.
2014. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
de tényleg stréberek járnak oda?
2014. szept. 5. 14:18
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, de utálom a stréberezést... Először én is azt hittem, hogy nagy részük ilyen magolós lesz, de pont ellenkezőleg: a legtöbben jófejek, ill. intelligensek. Egy-két ember van csupán, aki strébernek mondható.
2014. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
És a Varga Katalin Gimi milyen?
2014. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Stréberek?? Jó ha évfolyamonként van 2-3... Egyébként ne gondold azt, hogy itt mindenki olyan intelligens és okos! A nagy részét nem is érdekli, csak az h jól mutat, hogy ide járt. Jó azért bukni nem buknak, csak nagy ritkán, de azért a nagy része 12. előtt 3-4es tanuló. De persze vannak azért olyan osztályok, akik jobban összeszedettebbek, de ez inkább a tanároktól függ. Az ideig 11.-esekkel nagyon rosszul elbántak a faktokkal kapcsolatban. Nem akarok neveket mondani, de régen sokkal jobb volt az iskola, ezért volt nagy híre, de ez hamarosan szerintem csökkenni fog és egyre hátrébb kerül a rangsorban. (lásd: tavaly 19. volt idén meg 21. jó ha 2 évig még 30 alatt marad, aztán viszont...)
2014. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Hulye.vagy ***** válasza:
12%
Full streber mindenki. Termeszeten vok es fujj ez egesz banda full gyoker
2014. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy??
2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
ez nem igaz! egy osztályt mondj ami full stréber! NEM TUDSZ. és egyálltalán nem stéberek a mostani 9 en. az A és a D osztályból nem is lesz kitűnő félévkor. (a többit nem tudom) és minden osztályba vannak nagyon nagy arcok. nem stéberek inkább törődnek a jövőjükkel ami nem ugyan az. és én sem vagyok stéber de tényleg nagyon sokat kell tanulni. én most egy 4 sel zárom a félévet és soha nem voltam stéber csak vannak céljaim. van akinek többet van akinek kevesebbet kell tanulnia ez szubjektív. és ha akarsz valaki lenni akkor ajánlom a verseghyt. az intelligenciáról meg annyit hogy ott hagytam a telefonom pénztárcám a büfé asztalon és mikor következő szünetbe mentem érintetlenül hiánytalan állapotban találtam. na ez a nem mindegy. csak ajánlani tudom
2015. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!