Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kaposvári Táncsics Mihály...

A kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium milyen suli?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es. Hallott már róla valaki? Véleményre lennék kíváncsi.

2014. szept. 5. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ott végzett a barátnőm, azt mondja elég erős. Somogyban a legjobbnak tartják, így nyilván van alapja.
2014. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
82%
erős...ja. 0 tanulással szín 5-ös voltam.
2014. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neked mi a 0 tanulás? :D
2014. szept. 7. 11:01
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Régen erős volt most már csak egy átlagos gimi,egy szinten van kb a Munkácsyval.
2014. szept. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nehéz
2014. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ, hogy milyen szakra jársz. Ha általánoson vagy magyaron vagy akkor tényleg úgymond "0 tanulással" is jó lehetsz. De nem ez az általános tendencia. Sokat kell tanulni, de a legjobb helyen vagy. Perszeitt is vannak rossz tanárok,de ők vannak kevesebben. És a Munkácsyval meg könyörgöm ne hasonlátsuk össze. Ég és föld a kettő.
2014. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyelves vagyok. Egyébként a Munkácsyban tanár téren állítólag sokkal rosszabb a helyzet, itt nagyrészt normálisak.
2014. szept. 21. 17:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkácsyval egyáltalán nem lehet összehasonlítani. Semmi közük egymáshoz. A Táncsics a legerősebb gimi Somogyban. A nyelvi szak jó. Ha rendesen tanulsz, nem kell agyontanulnod magad, jó eredményeket érhetsz el. Követelmény persze akad.:)
2014. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na akkor majd én elmondom mindenkinek mi itt a lényeg a táncsics nem egy erős suli annyi az egész hogy jó alapokkal lehetőseget adnak arra hogy ha tanulsz szinte biztos helyed legyen az általad választott egyetemen szerintem a nyelv legalábbis angol erősebb munkácsíban a nyeltanítás főleg második nyelv német olasz spanyol annyit ér mintha semmi nem lenne külön tanár nélkül sosem érsz el vele semmit ha kifogsz egy jó angol csoportot és tanárt még van esélyed amúgy nehéz inkább a természettudományos tárgyakban erős ott is miklósné viszi a prímet
2014. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, leginkább természettudományra van ráállva a suli. Nevekbe nem igazán kéne belemenni, az említett Tanárnő tényleg nagyon jó, de a többiektől is nagyon sokat lehet tanulni, persze ha érdekel a biosz-kémia vonal. Dehát aki ismerős arra annak szerintem nem kell magyarázni.
2014. nov. 1. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!