Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet az orvosin könnyen...

Hogy lehet az orvosin könnyen puskázni vizsgákon?

Figyelt kérdés
Idén kezdem a SOTE-ÁOK-t, és már most azon töröm a fejem, hogy mi a legjobb módszer a puskázásra. Mennyire figyelnek a tanárok? Ti milyen módszert használtok a puskázásra vizsgán?
2014. szept. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És te így akarsz orvos lenni?
2014. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát valahogy el kell végezni.. :D Így a legkönnyebb szerintem..még jó hogy államira vettek fel, nem fizetősre :)
2014. szept. 6. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis hamar átsorolnak, már csak 2 félév.
2014. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ülj le, tanuld meg. De nyugi fiam, téged a szóbeli vizsgákon úgy ki fognak ilyen mentalitással rúgni, mint macskát szarni. A vizsgák jó 80 százaléka pedig szóbeli, ahol akkor is tudnak neked aranyos kérdést feltenni és megbuktatni, ha egyébként mindent tudsz.

Az a szomorú, hogy ilyen söpredék mint te, foglalja az államilag támogatott helyet.


Üdvüzlettel egy szigorló orvostanhallgató, aki reméli, hogy soha nem leszel a kollégája.

2014. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy ezer oldalakból nehéz puskát írni, az elektronikus kütyükre pedig nagyon figyelnek.
2014. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már ennyire stréberek! :D Hát ha fizetősre kerülnék azonnal ott hagynám az egyetemet, de azért puska az kell az anatómiához meg a sok nehéz tantárgyhoz! Anélkül nem menne! Valahogy el kell jutni a diplomáig, ez is egy megoldás, hogy puskázok. :D
2014. szept. 6. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem idegesít fel, amit írsz, mert tudom, h te büdös életbe nem fogod elvégezni az egyetemet :D És ez olyan biztos, mint hogy most itt ülök a gyk- elött. Addig írogathatsz smilyekat és pocsékolhatod az államis helyeket, netán egy csomó pénzt elkölthetsz az albérletre, könyvekre, megélhetésre, de mind felesleges lesz, mert úgy kib.sznak, mint macksát sz.rni
2014. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes nekem sikerült lenyomnom öt évet puskázás nélkül...

Arra pedig rohadtul kíváncsi vagyok, hogyan fogsz puskázni anatból, amikor megkérdezik, hogy mi ez, és rámutat egy képletre...

2014. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha nem akarsz tanulni, mégis mi a francnak mentél orvosira? Van egy csomó más egyetem, ahol a fenét nem érdekli, hogy puskázol-e, mert mondjuk nem ÉLETEK FOGNAK RAJTAD MÚLNI. Már ha eljutsz odáig, persze. Aki így áll neki az orvosinak, az bizony egy éretlen idióta kölyök. Próbálj meg felnőtt módjára viselkedni.
2014. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!