Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi karokat tényleg...

Az orvosi karokat tényleg csak puskázással lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Vagy miért van sok szemétláda tanár, akik mindent követelnek hogy tudjunk, meg tök nehéz az anyag is, a rohadt tanárok meg semmi empátiát nem tanusittanak, csak buktatni akarnak? Ez tényleg igy van?
2014. szept. 6. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez baromság. Orvosinál meg főleg. Embereket fogsz gyógyítani, ez nem játék, hogy majd puskázással átmész mindenből...
2014. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A cél a diploma, azt meg legkönnyebben puskázással lehet elérni szerintem, ez egy elég jó módszer a vizsgák sikerességéhez!
2014. szept. 6. 17:31
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, ez a felsőoktatás, nem kötelező ide járni (főleg ha magadba minden tanár "gonosznak" van beállítva).
2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy fingod sincs az egészről. De ha alapból így állsz hozzá, akkor kerüld el az egyetemet!
2014. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amíg nem kell fizetnem addig maradok. Persze meg majd fizessek azért hogy a hülye tanárok szanaszét szivassanak, buktassanak! Hát nem. Akkor már inkább puskázok hogy sikerüljön a vizsga. A lényeg, hogy görbüljön az a jegy! :)
2014. szept. 6. 17:33
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Orvosira jártam, el is végeztem, de végül nem abban a szakmában helyezkedtem el. Nehéz az egyetem, igen! De ha nincs elhivatottságod a szakma iránt, akkor miért pont orvosira jelentkeztél?

Amúgy én mindig készítettem puskát, de nem használtam fel soha. Jó érzés volt hogy ott lapul a táskámban, dolgoztam vele jó sokat, (addig is tanultam, amíg készítettem). Lekicsinyítettem, kinyomtattam, összehajtogattam, és vittem magammal. Volt hogy jó lett volna, ha a kezemben van és bele tudok nézni, de nem vettem elő.

2014. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Nem szeretném, ha te vennéd ki a vakbelemet...

Ha a műtét közben is puskázni akarsz, azzal én nagyon nem járnék jól.

És az sem vigasztalna, ha utána te börtönbe kerülnél, nekem attól nem lenne jobb.

NEKED SE.

Remélem, hogy puskázással együtt lebuksz, és kirúgnak.


NEM VAGY ORVOSNAK VALÓ.

2014. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Érettségin bejött. Szerencsére olyan tanár volt benn nálunk matekon, aki LESZARTA hogy mit csinálunk, az egész osztály majdnem puskázással csinálta a matekot (én is) :D A felügyelő tanár kiment kávézni, wc-re, beszélgetni, meg ilyenek, és másik tanár se jött be a terembe, remélem az egyetemen is ez lesz :DD


Szerencsére meg is lett az elegendő pontom az állami orvosira... (SOTE)

2014. szept. 6. 17:42
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Láttam a másik kérdésed is, szerintem ez kamu, csak polgárpukkasztásnak szánod.

Így is elég szar az orvosok presztízse itthon, nem értem, hogy miért akarja vki még jobban lerontani. Miért élvezed?

2014. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdésem, nem is igazán csak azért kell a puska hogy mindenképp használjam, hanem mentőnek ha valamikor elakadnék a vizsgán..
2014. szept. 6. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!