Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori Gimnáium bejutás,...

Városmajori Gimnáium bejutás, közösség, érdemes-e váltani?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a 8. osztályt a Szent Margit Gimnáziumban, 6 évfolyamos képzésre járok. Szeretnék átmenni a Városmajori Gimnáziumba, viszont az átlagom 5.,6. osztályban 4,3 , 7.osztályban pedig 3,7 volt. Mennyi esélyem lenne bekerülni? A Szent Margithoz képest milyen? Érdemes megpróbálni? A Margit az elmúlt 1 évben láthatóan romlott, többek között ezért szeretnék eljönni (A Misék, egyenruha, hittan órák is sok energiát elvesznek.) VMG-s diákok is írjanak, minden érdekel! Előre is nagyon köszönöm!

2014. szept. 7. 15:35
 1/4 anonim válasza:
100%
A városmajori egy elég erős iskola, a margit meg legjobb esetben is csak átlagos/középsz*r. Sokan csak k**vaképzőnek hívják. Nem hinném, hogy átvennének de ha mégis akkor is nagyon nehéz dolgot lenne ott.
2014. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos igen, az elmúlt 1 évben én is észrevettem, hogy a Margit nem a legjobb, pont ezért szeretnék átkerülni. Sajnos tudom, hogy minimális erre az esélyem.
2014. szept. 7. 18:28
 3/4 Gh05t válasza:
Én a Kós Károlyba járok ahonnan szeretnék a VMG-be menni és bocs de nem valószínű hogy 3,7-es átlag elég nekem tavaly hetedikben 4.7 lett és így sem biztos hogy bekerülök de azért hajrá :)
2014. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a VMG-be szerintem nincs sok esélyed. Én a helyedben megpróbálnék valahova máshova átmenni. pl. Gellért, Deák, Imre, Angéla, Baár Madas...
2015. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!