Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gárdonyi Géza Gimnázium...

Gárdonyi Géza Gimnázium egerben milyen?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és szeretnék érdeklődni hogy milyen a közösség, a tanárok stb?

2014. szept. 7. 20:39
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én most vagyok 9.-es mondjuk még csak egy hete jarok suliba de eddig jó

A gólyatábor az nagyon jó volt...... de ha szeretsz rövid gatyóba járni akkor ez nem a teneked való suli :)

2014. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A tanárok olyanok amilyenek, a közösség pedig osztálytól függ. Én most vagyok itt végzős, de már megbántam hogy nem mentem át a Szilágyiba 9.-től. Sokkal jobb suli.
2014. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Szeretem a rövidnadrágot, de suliba nem veszek fel soha, meg nem is szándékozok:) és szerinted a tanárok és a közösség milyen?

#2: értem. A Szilágyiba nem nagyon akarok menni, azt mondják hogy nagyon kemény suli..

2014. szept. 10. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaza van a másodiknak, a Szilágyi a király! :DD

Korántsem olyan nehéz, mint azt sokan hiszik. Egyébként ha a Gárdonyit nézegeted, gondolom majd egyszer egyetemre/fősulira szeretnél menni. Ehhez pedig sokkal jobban járnál egy erősebb sulival, még ha nem is lennének olyan jó jegyeid, mint egy gyengébb suliban, a tudásod jobban gyarapodna. És szerintem az a lényeg, amit tudsz, és nem az, hogy milyen jegyet kapsz rá... :)

Sehol sem könnyű az élet, egy szakközépben is megszenvednek a diákok. A Szilágyi nagyon jó hely, főleg diáknapokkor. Szerintem gondold még át ezt egy kicsit :)

2014. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Továbbtanulni mindenképpen szeretnék. Tavalyi átlagom az 4.3 lett. #4 te a Szilágyiba jársz?
2014. szept. 12. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, szilágyis vagyok :)

A 4,3-as átlag jó, most egy kicsit odafigyelsz magadra, és nem lesz gond a felvételiddel, úgyis igyekeznek a jobb jegyeket megadni ilyenkor.

Nem rossz a Gárdonyi sem, de én nyilván a Szilágyit ajánlom.. :)

2014. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget:)
2014. szept. 14. 11:14
 8/14 anonim válasza:
100%
Én 5 évig jártam a Gárdonyiba, tavaly érettségiztem. Nem ajánlom. :/ Nem valami jó a társasági élet, a tanárok általában lehúznak, ellentétben a többi iskolával. Összességében nem egyszerű, sokat kell tanulni, pláne a kéttanon, de ha teheted válassz mást :)
2014. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom aktuális e még a kérdés de azért leírom hátha érdekel valakit. Én most leszek végzős, kéttannyelvűre járok. Az osztályom elképesztően borzalmas... a fiúk gyerekes idióták de annyira hogy lehetetlen órán haladni velük. A tanárok közt pedig van olyan akinek ha nem vagy szimpi nem fogadja el a szorgalmidat és semmibe veszi az igyekezetedet, pedig jól tudja hogy az ő tantárgya kell a továbbtanuláshoz. Más osztályokban ahogy elnézem nagyon jó a közösség. Bár lehet hogy csak a mienkhez képest tűnik olyan jónak :D
2015. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szia, évfolyamtárs! :D

Lehet, hogy már nem akuális, de azért hátha valakinek jól jön:)

Egyébként, én kisgimiben kezdtem ott. Már borzasztóan sok nekem ebből az iskolából. Nagyon sok volt ez a 8 év, alig várom, hogy végezzek.

Van egy-két jó tanár, de vannak borzasztó pocsékok is. Ami nagyon idegesítő számomra, hogy még végzős évben is kötelező a hittan. Ráadásul első órákba teszik(a 8 év alatt mindig godatették), amikor lenne fontosabb tárgy, amit lehetne tanulni első órában, amikor még frissebb vagy

a 4 órás alvás után, mert hajnal kettőig tanultál faktra..

Az egyetlen dolog, amit nagyon szeretek, az az osztályközösség.


Kedves kérdező, melyik sulit választottad végül? :)

Ha a GGCG-t, akkor melyiket választottad? :)

2015. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!