Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumos kérdés. Mit...

Kollégiumos kérdés. Mit lehetne tennünk, hogy újra egy szobába kerülhessünk?

Figyelt kérdés
Mind a négyen kilencedikesek vagyunk. Hárman osztálytársak, illetve egy évfolyamtárs, aki egyedüli ebben a kollégiumban. EGYETLEN hétig lehettünk ugyanabban a szobában négyen együtt. Ez alatt az idő alatt olyannyira megkedveltük egymást, hogy amikor kijelentették tegnap, hogy szétszednek minket, nagyon elszomorodtunk (én sírtam is, pedig utálom az embereket, de őket hihetetlenül megkedveltem). Azt állítják, azért kellett négyfelé mennünk, mert a kollégiumos igénylőlapra más lányok felírták, hogy kikkel szeretnének egy szobában lenni, ráadásul felsőbb évesek is. Mind a négyen másik szobában vagyunk, ketten extrém csajokkal együtt, akik bajt is hozhatnak a fejükre (bár az én szobatársaim sem piskóták, hogy takarodó után 3-4 embert még áthívnak... aztán engem is büntetnek majd). A nevelőtanárunknak állítólag nem volt beleszólása az ügybe. Mit tehetnénk, hogy újra szobatársak lehessünk újra? Olyan rossz... Így is nehezen jövök ki az emberekkel, pláne, ha újak, de velük olyan más volt... Vidámnak éreztem magam minden nap, alig vártam, hogy este nagyot trécselhessünk, ám erre mostantól nincs lehetőség (tudniillik, tízkor takarodó). Oké, hogy máskor beszélhetünk, de mégsem ugyanaz. Ráadásul a kilencedikesek mint újak, előnytelen helyzetben vannak ilyen szempontból. Lenne értelme anyukámnak beszélnie a kollégium igazgatójával, hogy visszaállíthassuk valamiképp a szoba felállását?

2014. szept. 9. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Kolegium vezetovel kell beszelni de ugy hogy mind a negyotok...meg mondjatok hogy vissza akartok kerulni egy szobaba ha indokot ker vagy nem hadja akkor meg magyarazzatok nekki hogy miert szeretnetek!!! Tavaly en is koleszos voltam a gond csak az volt hogy koedukalt szval fiu lany kolesz a fiuk fent a lanyok lent 9.es voltam es egy vegzost kaptam szoba tarsamnak (12.est) az elejen jo fej volt ki jottunk egymassal utana jott a le huzas es egyebb dolgok fel ev utan ott hagytam a kollegiumot es azota buszozok inkabb!!
2014. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!