Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni egyetemen, hogy...

A Debreceni egyetemen, hogy kell igényelni az alaptámogatást?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Parancsolsz?
2014. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ilyenről még nem hallottam, pedig a harmadik évemet kezdem

mire gondolsz?

2014. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg ugy van , hogy az elsőéveseknek akik beletartoznak bizonyos szociális kategoriába azoknak jár . Viszont az egyetem oldalán ott van hogy kérvény utján. Csak hova kell irni pontosan vagy valamilyen nyomtatvány kell hozzá? Az a baj , hogy nincs normális tájékoztató rolla az egyetem oldalán.
2014. szept. 10. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szociális ösztöndíjat augusztus 8-ig igényelhetted. Erre gondolsz?
2014. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem. unideb.hu/portal/hu/node/3 Azok az elsőéves hallgatók, akik szociális helyzetük alapján a rendszeres szociális ösztöndíjnál felsorolt csoportok valamelyikébe tartoznak, a kormányrendelet szerint jogosultak az egyszeri alaptámogatásra, melynek összege alapképzés esetén az éves hallgatói normatíva 50%-a, mesterképzés esetén az éves hallgatói normatíva 75%-a. 

Ittvan leirva a szoc tám alatt.

2014. szept. 12. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!