Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Gimibe szeretnék...

A Madách Gimibe szeretnék járni, és ez ügyben szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni. Ha odajártok vagy szeretnétek és többet tudtok nálam, akkor légyszi osszátok meg velem! Pl. MILYEN SZAKOK VANNAK?

Figyelt kérdés

hogy konkréabb legyek:

-szakok

-felvételi

-és ehez hasonlók


Tudom, furcsa hogy most kérdezem ezeket, de a gimi keresést sosem lehet elég hamar elkezdeni (7-es vagyok)



2014. szept. 13. 23:01
 1/2 anonim válasza:
Ha a budapesti Madáchra gondolsz, akkor a honkapon minden fent van. www.mig.hu
2014. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szakok: van két ötosztályos: A:egyik fele haladó német-kezdő angol,másik fele haladó angol, és még ez is kezzé van osztva, mert ennek a fele latint, a másik fele kínait tanul.

B:(ide járok én is:) ): az egész osztály haladó angol, az egyik fele franciát, a másik németet tanul, természetesen kezdő szintről.

Van három négyosztályos is, ezekkel nem annyira vagyok képben, de azt hiszem a C-ben is haladó angol van és kezdő spanyol, a D-ben haladó angol-kezdő orosz, az E-t nem tudom. Ha van még valami kérdésed nyugodtan írj.;)

2014. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!