Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok! Ki szeretne a...

Nyolcadikosok! Ki szeretne a debreceni TAG-ba menni a 2015/2016-os tanevre? En oda szeretnek menni angol NYEK-es magyar torire.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Írd meg szuperül az írásbelid és vedd komolyan a szóbelit is! Nem tudom, hogy magyarból vagy töriből fogsz szóbelizni, de az nem árt, ha a tananyagnál több tudásod van, azaz látszik, hogy érdekelt és utánanéztél. Ne csak magolj, hanem értsd is, hogy mit tanulsz! Szóbelinél nem kell izgulni, mert nagyon jó fejek lesznek, ha megakadsz és nem tudod tovább folytatni, akkor segíteni fognak. Ha onnan tudod tovább folytatni egyedül, akkor nem fognak pontot levonni. Betudják annak, hogy izgultál.. Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de azért remélem, tudtam segíteni! Üdv.: Egy most 9-es TÁG-os:)
2014. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, sokat segitettel.:) En magyarbol szeretnek szobelizni, úgy erzem, az picit kozelebb all hozzam.:) Neked hany pontos lett a kozpontid?
2014. szept. 15. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
86:)
2014. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo, es te is nyelvi elokeszitos magyar-torin vagy?:)
2014. szept. 16. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
á-á, én matek-infón vagyok.:) sok sikert! és még egy-két tanácsot, ha elfogadasz! legyél nagyon kitartó! és a TÁG-ban oktobertől lesz felvételi felkészítő, ahol TÁG-os tanárok is tartanak órákat. 13 hétig tart. Én is jártam:)
2014. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom,jo lenne, de sajnos nagyon messze lakunk Debrecentol, ezert erre nincs lehetosegem, mert anyaek sem tudnak mindig hurcolaszni.Ha oda felvesznek, akkor is kolis lennek.De a sulinkban is vannak elokeszitok, es arra jarok,mivel a matek nem az erossegem, inkabb human beallitottsagu vagyok.:)
2014. szept. 17. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a TÁG-ba szeretnék menni, biológia-kémiára. Én is elég messze lakok Debrecentől, de egy barátnőm is oda szeretne járni, így felváltva cipelnek majd a szülők az előkészítőre. :)

2014. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert nektek!😜
2014. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Igen, nektek szerencsesebb a helyzetetek.:-) Nalunk kb. az egesz evfolyamrol 2 ember szeretne oda menni..az meg ugy nem megy, h kocsibol be, kocsibol ki, 2 ora utazas, szakkorok, tanulas...na de mindegy.:) a sulis felkeszitokre viszont lelkiismerettel jarok.:-) Remelem talalkozunk a TAG-ban veled is, es a baratnoddel is!Sok sikert!


#8 Koszi szepen!:)

2014. szept. 21. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Neked is sok sikert és kitartást!

8# Köszönöm! :)

2014. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!