Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BKF-ről?...

Mi a véleményetek a BKF-ről? Illetve szerintetek mennyire jó a kommunikáció és médiatudományi-; és a belsőépítész-környezettervező művészi szak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokszor válaszoltam erre a kérdésre, úgyhogy ne haragudj, hogy most csak röviden írom le a véleményem.


Szerintem nagyon jó, tanárok, oktatás, programok, mind kiváló. Kellemes hangulat a suliban. A művészeti épületben szinte nincsenek is külön csoportok, mert elsős, másodikos éps harmadikos is sokszor együtt van órán. Pl nekem van órám, de mellettem van egy harmadikos, és egy másodikos is, mindenki kedves, tanárokat is beleértve, és nagyon jó az oktatás színvonala.


A hátulütő hogy nincs állami hely, fizetni kell. Diákhitel2 kifizeti a sulid, ha máshogy nem tudod megoldani. Szerintem megéri, de azért gondold át, hogy szeretnéd e mondjuk 2.5milliós tartozással kezdeni az életet (amit jobb esetben, akár külföldi munkával ki tudsz fizetni 5éven belül).


A kommunikáció szakok jók (értsd: *urva jó), a művészeti szakok is kiválóak, de ezek a suliban nagyon újak, és még fejlesztgetik, szóval csak jobb lesz.


Ha oda mész, arra kell vigyázni, hogy simán eltanácsolnak (a művészeti szakon), ha nem vagy a jók között. Az utolsó 6-8at simán elküldik (megbuktatják). Felvesznek többet, de a céljuk, hogy kb a legjobb 20-25-öt hagyják bent, szóval jobb odafigyelni.

2014. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

A rajz nem az erősségem, viszont térben nagyon jól látok (pl.: lakberendezésnél, ha meg vannak a cuccok). És mindenképpen valami művészeti suliba szeretnék menni, mert nagyon szeretek alkotni (lásd: zenélés, versírás).

2014. szept. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!