Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova menjek...

Szerintetek hova menjek gimibe? (több a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen nekem való iskolákat ajánlotok Budapest környékén. (Sóskúton lakom)

-Most 8. elején vagyok és el kéne döntenem, hogy hova akarok menni.(Ez azért bonyolult számomra, mert alapból nehezen tudok dönteni, de most még bonyolultabbak a dolgok.)

-Tanulmányi eredményeim:

Idáig felsőben mindig (félév, év vége)kitűnő voltam (full 5-ös). Sok versenyre mentem több-kevesebb sikerrel.

-Magamról:

Se nem humán see nem reál 'vonalú' nem vagyok, mert ugye mindkettőből 5-ös lettem. A humán tárgyakból a törit szeretem (jó a töri tanár), nyelvtanból vagyok jó és az irodalom meg csak úgy van. A reál tantárgyak közül a kémia érdekel (értem is), matekból vagyok jó és a fizika meg unalmas...

-További infók:

Nem szeretnék olyan gimibe menni, ami "versenyistálló". Tudok tanulni, ha kell, de nem kimondottan szeretek (nem vagyok tanulós típus, inkább az órai dolgokat jegyzem meg, aztán már kevesebbet kell tanulni).

Nem tudom, hogy milyen irányba menjek, ezért megyek gimibe.

Ezt a jellemtesztet töltöttem ki, ebben több dolog van:

[link]

Vigyázz, a teszt nem engem tükröz, hanem egy az enyémhez hasonló személyiséget. (nem minden igaz rám, ami oda van írva)


Előre is kössz a válaszokat.



2014. szept. 16. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!