Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Berzsenyi...

Mit gondoltok a Berzsenyi Dániel gimnáziumról (13. kerület, mindhárom suli), Ady Endre Gimnáziumról, Dobos C Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

Esetleg akik odajárnak valamelyikbe,azok mit gondolnak?

Milyen a közösség,nehéz beilleszkedni csöndes,visszahúzodóbb lányként? Sok a kibeszélés? Milyenek a tanárok? Hogy tanitanak? Ilyenekre lennék főleg kiváncsi,de irhattok bármit ami valamelyik sulihoz kapcsolódik.



2014. szept. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Adys vagyok, és nagyon szeretem:) A közösség szerintem nagyon jó, a tanárok is nagyon kedvesek, jól tanítanak,és lehet rájuk 'támaszkodni'. Nem annyira erős suli, olyan középerős. Sok diák kijutott külföldi egyetemekre is. Szerintem simán beilleszkedsz, én is hasonló vagyok. Most vezették be az e-naplót és ebben az évben a sulinak az a célja, hogy öko suli legyünk... Én ajánlom, remélem hogy azért egy kicsit meggyőztelek:))! Ha az adyba akarsz jönni, és van valami kérdésed a sulival kapcsolatban, nyugodtan írj, én válaszolok:)
2014. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szívesen válaszolok az Adys kérdésekre, nyugodtan írhatsz. :)

Az, hogy hogyan sikerül beilleszkedni,sok lesz-e a kibeszélés, az osztálytól függ.

Vannak nagyon jó tanárok, meg persze néhány kevésbé jó is. De összességében azok is jól tanítanak, ha figyelsz az órákon, az nagy segítség. :)

2014. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a Berzsenyi a legszínvonalasabb, azt meg kell hagyni. Szerintem csöndes, visszahúzódó lányként mindenhogyan nehéz beilleszkedni, de nálunk azért nagyon ritka az, hogy valakinek ne lenne társasága, pedig sok kellemetlen ember jár ide. Élen velem. :D A tanárok többsége jó, vannak persze kevésbé kiemelkedőek, vagy egyenesen pocsékok, de nem ez a jellemző. Sok olyan egyéniség van, akik tényleg egy kicsit példaképei is lesznek az embernek nagytitokban, pedig abszolút nem vagyok az a tanárokseggétnyaló típus.


(berzsenyis vagyok)

2014. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Dobosba járok,imádom. Nagyon jó suli annak ellenére,hogy "csak" szakközép.

A tankonyha a többi vendéglátóiparikhoz képest a legszínvonalasabb.

2014. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!