Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át tudok iratkozni másik...

Át tudok iratkozni másik Középiskolába?

Figyelt kérdés
Fontos!Most vagyok 5.evfolyamosba járok szoval ez most 0 osztályom jövőre leszek kilenc a pataky istvan szki-ben innen szeretnek el menni mert rossz nagyon nem ajánlom senkinek.Van ra lehetőségem hogy most at iratkozzak masik suliba "korzetes"-be vagy akármilyenbe.Most szeretnem minnel hamarabb hogy mar legyek at iratkozva es ha meg tudom csinálni hogyan zajlik le egy ilyen folyamat normalis válaszokat várok előre is köszönöm minnél hamarabb.Ja és tudnátok mondani bpn közelben jo sulikat ahol kedves a közösség a tanárok stb:) es vannak szep lanyok
2014. szept. 21. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég, a nyelvtanórákat szabotáltad?


Megírnád még egyszer, vesszőkkel, tagoltan?

2014. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen mi olyan nem erthető😉?
2014. szept. 21. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Át lehet iratkozni bármikor bárhova. A fogalmazásod és a helyesírásod csapnivaló, egy minőségi középiskolában ezért buktatnak magyarból.
2014. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar el nézést kerek de nem az irasomat kertem kritizálni hanem segítendő válaszokat
2014. szept. 21. 16:33
 5/8 Nessiex69 válasza:

Tekintve, hogy még csak néhány hete kezdődött az iskola, szerintem nincs nagy gond, szakközépbe bárhova át vehetnek még ahova valószínűleg felvehettek volna egyébként is(szóval ha nem olyan rosszak a hetdikes és nyolcadikos jegyeid meg a felvételid). Egyébként nem tudok semmit a sulidról, de esetleg ajánlanám neked a Trefort Ágoston Kéttanneylvű Szakközépet Kispesten, én is ide járok. Bár rengeteg tanár van, nyilván nem tanított engem mind, de akik engem tanítanak azok közül alig van akit nem kedvelek annyira, szerintem elég jók itt a tanárok. Ez mondjuk informatikai szakközép, azért ezt is vedd figyelembe, hogy ez érdekelne-e. Van kéttanos rész, én is ott vagyok, szerintem jó. Nem tudom, hogy mennyire lenne szabad hely a mostani nulladikban... Ha komolyan érdekel akkor az a megoldás, hogy a szüleiddel együtt felkeresitek annak az iskolának az igazgatóját hova szeretnél átiratkozni és egyszerűen megkérdezitek, hogy lenne-e szabad hely, miylen feltételekkel venne át.. Bár tekintve, hogy tényleg nemrég kezdődött az iskola, szerintem csak annyi lenne, hogy az eddigieket be kell pótolnod.

Az utolsó 'és vannak szép lányok' részt nem veszem figyelembe, kérlek, abból ítélve, hogy nulladikos vagy még fiatal vagy, de azért iskolát ne ez alapján válassz már... Amúgy sem iskolában kell csajozni. A Trefortban amúgy csoda ha évfolyamonként kezdünk úgy, hogy van nyolc lány, utolsó évre legtöbször egy sincs. (Amúgy én lány vagyok.)

2014. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :DD amúgy ez is infos meg Hiradasipari
2014. szept. 22. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudna valaki Pesten jo Szakközép sülök az mondani vagy gyengébb gimiket:)?
2014. szept. 24. 14:58
 8/8 A kérdező kommentje:
*sulikat csak el írtam:)
2014. szept. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!