Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem felvételt nyerni...

Van esélyem felvételt nyerni az alábbi középiskolákba Budapesten ilyen jegyekkel?

Figyelt kérdés

z átlagom 7. év végén 3,4 volt. 8. félévre úgy tervezem hogy olyan 3,8-4,0 lesz. Hetedikben az első félévet nagyon elrontottam azért sikerült ilyenre az év vége. A fontosabb tantárgyakból így állok:

7.év vége:

Irodalom:4

Történelem:4

Angol:3

Nyelvtan:4

Matek:3


8. fél évre tervezett jegyeim:


Angol:4

Irodalom:5

Nyelvtan:4

Matek:3

Történelem:4-5

Iskolák:

Széchenyi István Gimnázium (média; Ujbuda)

Petőfi Sándor Gimnázium (Attila úti; 1. Kerület)



2014. szept. 23. 16:47
 1/4 Bliztrix válasza:

Szia!

Az említett sulikat nem ismerem. Én a Szent Lászlóba jártam. Úgy gondolom, hogy mivel már csak központi felvételi van, gyakorlatilag bárki, bárhova bekerülhet. Már nincs az a szigorú rosta mint anno. Inkább az a kérdés, hogy bent tud-e maradni valaki.

2014. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. En Petofis vagyok es szerintem siman bekerulhetsz de attol is fugg hogy a kozpontid hany pontos lesz :)
2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán az újbudaiba
2017. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Média szakra
2017. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!