Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS.! Lehetséges? Csak a...

SOS.! Lehetséges? Csak a tapasztaltak írjanak.

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, itt a pályaválasztás. Kecskeméti Széchenyi-ben az idegenforgalmi szakra csak németesek járnak?? Eddig angolt tanultam, de oda szeretnék menni, ennél az iskolánál ez hogy szokott lenni? Attól még ha jó az átlagom felvennének oda? 4,2 körül voltam hetedik év végén, de az idén felpróbálom javítani 4,5-re. Szoktak egyáltalán menni oda olyanok, akik eredetileg angolosok voltak? Segítség.! 14/L

2014. szept. 23. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Nos, sajnos én nem ismerem azt az iskolát, de az én sulimból egy tapasztalatot megosztok veled: Ugyan úgy voltam mint te, hogy pályaválasztás előtt, az egyik osztálytársam meg pont csak németet tanult és angolt nem, és idén végez angol szakon, általában az egy évvel több ideig tart mert akkor alapozzák meg a nyelvi tudást. De ez csak az én tapasztalatom, ne legyen irányadó, tényleg várj egy másik válaszra vagy érdeklődd meg a sulitól telefonon.
2014. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jesszusom agyhugykövet kaptam a válaszodtól te retardált...
2014. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm.

2. válaszoló: é vagyok a retardált? Szerintem aki ilyen hozzászólást fűz ide az a retardált(te)!! Egyáltalán tudod mit jelent ez a szó? Amúgy is, ez az oldal tudtommal azért van, hogy ha nem vagyunk tisztában valamivel kapcsolatban, akkor itt meglehet kérdezni. Ui.:Remélem valami bajod lesz agyhúgy kövedtől.

2014. szept. 24. 19:16
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok kilencedikes a Széchenyiben, az osztály minimum fele eddig angolos volt. Nekik kicsit nehezebb volt alkalmazkodni a heti 18 némethez, mert elég gyors tempóban haladunk. Ha tényleg érdekel, akkor hajrá!
2015. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!