Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME utan melyek a nevesebb...

A BME utan melyek a nevesebb egyetemek amelyeknek van gepeszmernoki szakuk?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlanám figyelmedbe az NYME gépészmérnöki szakát Szombathelyen, ami most fog indulni. Különböző vállalatok támogatják a diákokat, elmész hozzájuk, ha látnak benned potenciált támogatják a tanulásodat nem kevés pénzzel, cserébe ahogy végzel mész hozzájuk dolgozni, természetesen már-már hányingert keltő nagyságú fizetéssel. Gyakorlatilag egy vadbarom, aki ezt nem csinálja úgy, hogy gépészmérnök akar lenni. Kitömik a zsebed csak azért, hogy utána több, mint fél millát kereshess náluk havonta kezdőként. :D Ritka az ilyen, gyakorlatilag nem kell aggódnod az elhelyezkedés miatt sem ugyebár.
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Miskolci Egyetem. BME szinvonalu, igaz ez ellen a BME-sek majd ezerrel csapolni fognak :)


Jo meg a Gyori Egyetem is. Igazabol mindegy, a 3 kozul melyiket valasztod, a munkaeropiacon mindegyiket respektaljak.

2014. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Szent István Egyetem gépészmérnök képzését ajánlom. (Gödöllő)
2014. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÓE-BGK, BME-nél is jobb, hidd el, én oda járok.
2014. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!