Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt, aki kapott már...

Van itt, aki kapott már köztársasági ösztöndíjat? Nagyon nehéz megnyerni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki kapott, de elég nehéz, mert nagyon jó tanulmányi átlag kell hozzá, meg hogy minnél jobban részt vegyél az egyetemi életben (szervezkedés, publikálás, kimagasló versenyeredmények..). Nem lehetettlen megnyerni, de nagyon sok a munka vele.
2014. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam már. Publikációm akkoriban szerintem max. 1 ha volt, viszont elég sok kreditem volt abban az évben és elég jó eredménnyel is. Szóval a tudományos munka nem létszükséglet - na jó, egy OTDK második helyem volt abban az évben, ha ez számít.
2014. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szeretnék TDK-zni is, de még csak elsős vagyok, és azt hallottam, hogy ilyenkor még nem kéne...
2014. szept. 24. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem... értelme sem sok lenne, mert nem lennél versenyképes azokkal, akik már évek óta tanulnak vmit. De ha másodévben beadsz valamit, azzal már lehet keresnivalód.
2014. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!