Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani viszonylag jó...

Tudtok mondani viszonylag jó középiskolákat, gimnáziumokat Pesten, ahova felvesznek 4-5-ös átlaggal?

Figyelt kérdés
Eddig általánosban mindegyik évben jól teljesítettem, ötös átlaggal, de mostanában, a vége felé iszonyú sokat várnak, már most, úgyhogy nem hiszem, hogy sikerül megtartanom az átlagom. Tudtok mondani olyan iskolákat, ahova felvesznek 4-es átlaggal is?

2014. szept. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen van, de a központi is számít(hat).
2014. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,milyen szakra akarsz menni,mi érdekel a legjobban...stb.

Amúgy,ha ennyire jól tanulsz Eötvöst is beíirhatod vagy Fazekas ilyesmi.Viszont el kell mondanom,hogy a Fazekas meg István féleség versenistáló.Én is idén felvételizek,és nagy valószínűleg elsőnek a Krinthyt fogom beíirni,ez egy nyekkes,persze még gondolkoztam a Madáchon meg a Xantuson.

Sorolok pár sulit akkor:Madách Imre Gimnázium,Karinthy Frigyes,Xantus János,Deák Téri Evangélikus(vallásos,de erős),Veres Pálné,Berzsenyi Dániel,Fazekas Mihály,Szent István,Eötvös József,Szerb Antal,Teleki Blanka,József Attila,Szent László,Kölcsey Ferenc stb....

Ennyi jutott eszembe,nézzd meg a honlapokat.

2014. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a négyes átlag nem 3,8 hanem mondjuk 4,3 akkor a Xántus,Kolcsey,Madach ha viszont kicsit tényleg rosszabb de jo suliba akarsz menni akkor Leovey,Károlyi:)
2014. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik kerület érdekel(ne)?
2014. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leövey Gimi, Vörösmarty, Szinyei
2014. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem pesti vagy?
2014. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!