Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felmentést lehet kérni németből?

Felmentést lehet kérni németből?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy szakmunkás iskolába járók,német nehezen megy,de persze a legszigorúbb német tanárt kaptam,aki egyszerűen köc sög és minden órán kapok egy egyest...De nem érti meg hogy én keverem a végződéseket néha,lassabban értem meg és a számokat is keverem németül.

Szóval kicsit sok hogy 1 hónap és 5 jegy és abból is mind egyes.Tenni ellene meg semmit sem lehet,mert széllel szemben lehetetlen,egyszerűen azt csinál amit akar egy tanát és ezért kérdeznék itt hogy esetleg lehet e ebben a sz*ar oktatási rendszerben mint ami itt megy,felmentést kérni? Már alapból azt se értem mért kötelező...Trágár beszédért elnézést de már komolyan rosszul vagyok tőle.



2014. szept. 30. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj át angolos osztályba -
2014. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy tanulj rá többet -

Nálunk nem volt ilyen, hogy minden órán feleltetés, max talán egyszer egy hónapban

2014. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Angollal az a baj hogy nem engedélyezik,másik meg akkor még jobban kevernék mindent,főelg számokba ami azért ciki,hogy elkezdenék angolul aztán hopp németül folytatnám tovább.Az ellen meg nem tudok tenni,hogy keverek néha dolgokat,ez épp olyan mint aki színtévesztő.
2014. szept. 30. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg marad a magolás (nem tudok jobbat)
2014. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha dislexiás vagy, talán kaphatsz felmentést, ezt papírral kell igazolnod.

Egyébként eddig hol tanultál, hogy ennyire nehéz? Hidd el, a tanárt is köti a tanterv. Próbálj meg napi szinten gyakorolni, az talán segít. Vagy kérj osztálytárstól segítséget, az nem ciki.

2014. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ahoz levélkel
2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Segithetek irj
2014. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mentor programba hívtak meg,vagy is kötelező lesz jövő hét kedden elmenni,aztán dönthetek! Német mindig is nehezen ment amúgy,csak olyan tanárokat fogtam ki,akik nem ilyen tempóban haladtak,mert ezzel a tanárral olyan érzésem van,mint ha utolsó éves lennék és a vizsgára készülnénk,olyan tempóban haladunk.
2014. okt. 4. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök a mentor programodnak. Imádkozom érte, hogy sikerüljön. Ne add fel!
2014. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos sajnos félévkor mind a kettő németből megbuktam.Sima német még úgy ahogy elmegy mert az 1.7 de a szakmai na az 1.2 szóval lehetetlen lesz kijavítani.Igazából azt sem értem mért kotelező mert ami nem megy azt kár.Egyik osztálytársam ki lépett már az osztályból.Valamelyik németből az osztàly 95 százaléka megbukott.Vannak nálunk érettségisek is vannak.Na ő nekik megy de nekik csak szakmai van nekünk meg kettő.
2015. jan. 30. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!