Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE! Sejtbioszhoz megéri...

SOTE! Sejtbioszhoz megéri megvenni a Sejt szerkezete vagy a Sejtbiológia című künyveket, vagy elegendő a Szövettan könyv?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A szövettan biztosan nem elég (nem vettem fel soha a tárgyat, de néhány barátom igen). A szubcelluláris biokémia +szövettan talán már valami. Inkább kölcsönözd ki könyvtárból, kérd külcsön felsőbbévestől, legrosszabb esetben nyomdáztasd.

(Már ha a szabvál sejtbioszra gondolsz, nem pedig az anatómia sejtbiosz részére... Utóbbi esetben a szövettan könyv még talán sok is. :) )

2014. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sejt szerkezetét ne vedd meg, felesleges és rossz is.

A szövettani jegyzetet vedd meg fénymásoltan annyi elég, én a szövettan könyvet kb. 2x nyitottam ki, kb. az is felesleges volt.

2014. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!