Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Jedlikben mennyire...

A győri Jedlikben mennyire kemény a testnevelés óra?

Figyelt kérdés
angol gépész szakra mennék oda,és azért tettem fel a kérdést mert asztmás vagyok,és a futástól rohamom lesz.azt hallottam már hogy középiskolában van gyógytorna,vagy ez csak gimnáziumban van?

2014. okt. 2. 20:01
 1/3 anonim válasza:

Van gyógytorna a Jedlikben és kb minden szakközépben :)

De pl a mi tanárunk megengedi az asztmás osztálytársamnak,hogy lassabban fusson osztályozásnál is lazábban osztályozza. Ha súlyosabb az asztmád és ha papírod van róla(mert gondolom van)akkor szerintem mehetsz gyógytesire(de ha gondolod megkérdezem neked)

2014. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!nem kell megkérdezni,majd lesz nyílt nap,ott megkérdezem.
2014. okt. 3. 16:49
 3/3 anonim válasza:
jösz te is nyílt napra a jedlikbe?:D Én is megyek,nagyon szeretnék bekerülni,sok sikert neked is:D
2014. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!