Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szlovákiábol felvesznek...

Szlovákiábol felvesznek magyarországi gimibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Slovákiábol szeretnék menni Győrbe menni a Kossuth Lajos gimibe. Nem sokat tudok angolul, de azért mennék ide mert meg akarom tanulni az angolt. Szerintetek megérné nekem így ilyen gimibe menni? Slovákiábol szerintetek felvennének? és ha felvennének nem néznének ki mert szlovák vagyok?

2014. okt. 3. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel. Volt olyan ismerősöm, aki így csinálta. Sőt, aztán az egyetemet is így végezte. Még könnyebb dolga is volt, mert a szlovák állampolgársága miatt például nem volt szüksége nyelvvizsgára. Még annak ellenére sem, hogy színmagyar faluból jött és alig makogott valamit szlovákul.
2014. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tiszta egyes. Felvesznek ugy is? Vagyilyen suliba csak tiszta egyesesek mennek?
2014. okt. 3. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiszta egyessel Magyarországon megbuksz, itt az a rossz jegy. Különben szerintem hármas körül már imádni fognak téged, itt nem divat tanulni.
2014. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Heló sziasztok én is Szlovákiában laktam szlovák államporgár vagyok most Magyarba járok suliba nem néznek ki egyáltalán sőt.......

Egyébként igen ami Szlovákiában egyes az Magyarországon ötös, kezdem megszokni.

Elég régi kérdés de ha jól számolom te most végeztél ha végül azt a sulit választottad most gondolkodom hogy átmennék oda esetleg valami tapasztalatokat véleményeket szivesen meghallgatok.

2021. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Négyes vagyok félrenéztem már végeztél két éve bocsi de azért még kíváncsi vagyok...
2021. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!