Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlyi Mihály magyar-spanyo...

A Károlyi Mihály magyar-spanyol Kéttannyelvű Gimnáziumba jól megtanítják a spanyol nyelvet?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy a már említett gimibe milyen az oktatás? Jól megtanítják a spanyolt? Ha rendesen tanulom a spanyolt akkor a 13. évemre folyékonyan tudom beszélni ezt a nyelvet? Sokat kell tanulni? Milyen a suli? .. Sok kérdésem lenne még de most a főkérdésemre szertnék választ kapni! Kérek mindenkit hogy aki tud valamit a sulirol az irjon. Köszönöm előre is.

#spanyol #Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Gimnázium
2014. okt. 9. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat kell tanulni, nem jó a suli, de a spanyolt nagyon jól megtanulod
2014. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
13 év végére c1-es szinten (felsőfokon) meg fogsz tanulni spanyolul ha oda jelentkezel. jó iskola. de ha tényleg szeretnél tanulni, azt akárhol megteheted. amúgy a károlyiban nagyon jó a hangulat szóval ha oda jelentkezel akkor az 5 év amíg oda fogsz járni, nem CSAK a tanulásról fog szólni. remélem segíthettem :D
2014. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a spanyol nyelv nekem most létfontsságú, mert van spanyol ismerősöm :)
2014. okt. 28. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Kérdező, ha végül a Károlyiba mentél meg tudnád mondani hogy melyik kollégiumban vannak Károlyisok?
2023. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!