Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a székesfehérvári...

Milyenek a székesfehérvári gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Van valaki itt aki a székesfehérvári gimik egyikébe jár? Most 9.-es vagy esetleg nagyobb? Most vagyok nyolcadikos és gyerek szemmel szeretném a véleményeteket meghallgatni, hogy mennyire nehéz az ált. iskola után. Én a Vasvárit, Cisztercit esetleg a Tópartit gondoltam megjelölni. (nyelvi szak) Majdnem kitűnő vagyok de nagyon izgulós, válasszak valami "lazább" sulit? Milyen bentről egy ilyen gimi? Köszönöm ha segítetek!!! Ja és bejáró lennék mert 25 km lakom.

2014. okt. 10. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:
...ja lány volnék ha ezt nem találta volna ki valaki. :)
2014. okt. 10. 13:22
 2/5 anonim ***** válasza:
én tavaly még telekis voltam, a többiről csak ismerősöktől hallottam ezt-azt
2014. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most járok a Tópartiba, de már 11-es vagyok. Ha gondolod írd meg üzenetben mi érdekel pontosan, szívesen segítek.
2014. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Kodolányiba járok, szerintem nagyon színvonalas az oktatás, jók a tanárok, de bármi kérdésed van írj és szívesen segítek/válaszolok.:)
2014. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Vasváriba járok, idén kezdtem és nagyon imádom!Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privit :)
2014. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!