Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség az OKJ-s...

Mi a különbség az OKJ-s képzés és a Felsőoktatású szakképzés között? Milyen képzésre érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Itt Győrben a Széchenyi István egyetemen van 2 Felsőoktatású szakképzés ami érdekelhet, Kereskedelem és marketing - kereskedelmi logisztika,Kereskedelem és marketing - marketingkommunikáció.

Az OKJ-s képzések közül pedig CNC forgácsoló

Logisztikai ügyintéző érdekelhet. Van valami különbség az okj és az fsz között? Milyen képzésre érdemes elmenni amivel el lehet helyezkedni?

Jelenleg gépészmérnök hallgató vagyok, csak kíváncsiságból, esetleg ha nem sikerül az egyetem.



2014. okt. 12. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Elméletben többet tanulsz, vagyis képzettebb vagy a felsőfokúval és a fizetésed is kötelezően magasabb a magasabb végzettséggel. Gyakorlatilag már ha jó iskolát választasz, akkor szinte ugyan azt megtanulok és mai világban van aki úgy vesz fel embert, hogy hiába van magasabb végzettséged inkább felveszi az okj-t, hiszen szint ugyan annyit tud de jóval kevesebbet kell neki fizetni. ( De biztosan vannak kívételes szakmák és azt amit te választasz, nem tudom közéjük tartozik-e.)
2014. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az fsz az felsőfokú képzés
2016. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a CNC forgácsoló nem hangzik rosszul
2016. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!