Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek ha valakit...

Ti mit tennétek ha valakit kiközösítenének és mindennap bántanak plusz még a tanárok is pikkelnek rád miattuk? Elmennétek egy másik iskolába?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért közösítenek ki?
2014. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy én nemérteni magyar vagy te fogalmazol sz**ul. Ki van kivel és ki mi miatt csinál mit? o.O
2014. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kell kideríteni hogy mi a kiközösítés oka. Bármelyik iskolai közösségben előfordulhat hogy valaki célponttá válik, néha akár egyik tanár is lehet célpont.
2014. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 és #3 a kiközösítés okát nem tudom. Egyszer megkérdeztem tőlük, hogy miért bántanak de nem mondtak rá semmit és nem is érdekelte őket. A tanárok az osztálytársaim viselkedése miatt (zajosak és nem figyelnek) rám is kihat, ez a jegyeimen is meglátszik szóval ezért akarok elmenni. Nem hinném,hogy megváltoznak velem szemben mert ez már 2 éve tart.

#3 valamit csak jól írtam ha a másik két válaszadó megértette.

2014. okt. 15. 13:27
 5/12 A kérdező kommentje:
*#2
2014. okt. 15. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj át másik iskolába, méghozzá egy elit suliba vagy olyanba ahol tudod, hogy nehéz bennmaradni. Ott lényegesen intelligensebb emberek lesznek és ahelyett, hogy a tanulásban is vissza húznának még motiválni is fognak. Fogd meg magad és lépj le, a tanárok dolga lenne a fegyelmezés. Nem elég, hogy csesztetik még ő találja ki azt is miért? Lol, lépj le.
2014. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy lány akit többnyire kiközösítettek, de inkább magát közösítette ki. Az ok az volt, hogy nagyon igénytelen és csúnya volt, és nem kívánt ezen változtatni sem. Megtalálhatta volna azt, hogy őt megismerje az osztály, de semmi. Egyébként neki is megvolt, az a kis tikkje, hogy azért nincsenek nagyon jó jegyei, mert dumálnak a többiek az órán...

Szerintem csak buta volt. Nem volt meg a kellő élet tapasztalata, és csak magolt.


Szerintem gondolod át, hogy mit vársz a világtól, és kitől várod.

2014. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát velem nem ez a helyzet már első héten elkezdődtek a bántások fizikailag is és az ok pont az volt, hogy én viselkedtem órákon azért rosszak a jegyeim mert a tanárok állandóan nehezebben próbálják összeállítani a dolgozatot, hogy ne is lehessen megcsinálni. Nem azzal van a baj ahogy kinézek vagy utálok közösségbe lenni hanem ennek az ellenkezője minden egyes közösségbe eddig bárhova mentem befogadtak csak itt nem. Ezért nem tudom mit tegyek.
2014. okt. 16. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Én jártam jó gimibe és egy alja szakiskola szakképzésére is. Nem éreztem egyébként különbséget, az emberek mindenhol ugyan olyanok, csak utóbbi helyen kevesebbet idéznek Goethét. Nem amúgy... sehol sem idéznek. Több a jó tanuló a gimiben meg a csinos lány, de kb ennyi.

A fizikai bántalmazás verést jelent. Nem vernek meg senkit csak úgy... Aki meg kussban van azt észre sem veszik.

2014. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A fizikai bántalmazás az amikor flakonokkal dobáltak meg ilyenek. Hidd el nem segít az ha levegőnek néznek akkor is bántanak. Tudom, hogy ok nélkül senkit sem bántanak de én nem tudom miért.
2014. okt. 16. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!