Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Benneteket az iskolában ha...

Benneteket az iskolában ha zaklattak azt hogyan tették, mit csináltak, és mi lett a vége? Mit tettetek ellen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A zaklatások ellen nem tesznek semmit a tanárok.


Úgy tesznek,mintha nem látnák.

2014. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
"szerencsére" engem "csak" szavakkal de az épp elég,belül emészt és nagyon bánt főleg hogy totál olyanok szólnak be akiknek semmi eszük és csak majmolják egymást,és a külső a lényeg nekik,szánalom. Nem tudom megtenni már azt hogy elengedem a fülem mellett pedig azzal lehet védekezni ellenük csak ez engem akkor meg belül emészt,ugyhogy-mivel nem akarok az ö szintjükre lemenni-poénosra veszem a figurát pl mosolyogva,nem bántón de éreztetve hogy vegye észre magát,szólok be,de attól még nagyon bánt.Ha nagyon súlyossá fajulna a dolog,szólnék róla valakinek,nem mintha bárki foglalkozna vele
2014. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha te valamiben más vagy az nem tetszik nekik.

Nem olvadsz be a birkák közé.

Ha még értelmes is vagy,vagy tehetséges valamiben,azt különösek irigylik.

2014. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általános iskola?
2014. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zaklató jó esetben kap igazgatói intőt
2014. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
minket a tanárok leszartak...vagy visszaszóltál/ ütöttél, akkor tudták hogy téged nem lehet ba-sz-tatni, de ha hagytad, és nem szóltál semmit, csak jobban rádszálltak... :s
2014. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gimiben nagyon sokszor kaptam lelki sérelmeket. Visszahúzódó voltam nagyon, de ennek voltak családi okai, mindegy. Tizenegyedikben kiderült, akkortól javulni kezdett a helyzet. Ma meg azt látom, hogy én úgy néz ki, viszem valamire, azok meg csúsznak az egyetemen (én simán elvégeztem, halasztás, bukás nélkül), a Mekiben sütögetik a sült krumplit, kisiklott az életük, szóval az élettől nagy pofonokat kapnak.
2014. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszólogattak, gúnyneveket találtak ki, és azon szólítottak, elgáncsoltak, bemártottak a tanárnál olyan dolgok miatt, amit nem én követtem el, megrongálták a cuccaim, hülye játékokat játszottak velem. Nos, sajnos egyre inkább védtelenebbé váltam, egyre csak sírtam, aztán átvittek egy másik suliba szüleim, ahol tiszta lapokkal indultam, és hasonló szituban vagyok, mint az előző válaszoló, rendeződött az életem, ellenben a zaklatóimról nem hallottam hasonlókat, bár mára nem is érdekelnek (több mint 10 éve volt, tizenévesek voltunk)
2014. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!