Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki saját tapasztalatból...

Valaki saját tapasztalatból tudna mesélni a Szinyei Merse Pál gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Dunakeszis vagyok és szeretnék biológia szakra (vagy biológia-kémia) menni, csak nem tudom pontosan, hogy melyik gimibe. Szimpatikus a Szinyei Merse Pál, és ez is van a legközelebb, de bizonytalan vagyok. Ahhoz elég a suli, hogy egy tanárképző fősulira és/vagy egyetemre előkészítsen? Ha nem mit ajánlotok?

2014. okt. 19. 17:16
 1/1 anonim válasza:
25%
A biosz-kemia tagozaton mindenki furcsa :D alig maradnak ott az emberek. Volt egyszer egy fiu akit 40 valahany ponttal vettek fol es a jegyei is rosszak voltak. Nem egy eros iskola es folyamatosan romlik.. Szerintem valassz egy kicsivel erosebbet hidd el jobban jarsz!
2015. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!