Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajoris diákok! Tudnátok...

Városmajoris diákok! Tudnátok nekem mesélni a suliról? (Most fogok felvételizni, minden érdekel).

Figyelt kérdés
Titeket milyen átlaggal és felvételi pontszámmal vettek fel? Kellett szóbeliznetek? Ha igen, milyen volt (feladattípus, nehézség stb.) Milyen iskolán kívüli programok vannak? Vannak külföldi cserediák progtamok? Milyen a nyelvi képzés? Fõként a matekszakra lennék kíváncsi :)

2014. nov. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 évig jartam oda,idén vegeztem.


76 pontom lett felvetelin,be kelett mennem szóbelizni es az sikeres volt. Sokra nem enlekszem mar belole..volt valami szovegertes. Meg kis kötetlen beszed a tanarokkal hogy az emberi oldaladat is megmutasd.


Vannak különféle diakkörök,diakhét,sportnap.


Van cserediak program a nemeteseknek. En az voltam.


A nyelvi oktatas hmm...vannak jobb es rosszabb tanarok. De sok az új akit mar nem ismertem.


Matekszakról nem is tudok hogy lenne.

2014. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg pedig van valami tehetséggondozó matekszak, a fizika szakosokkal együtt.
2014. nov. 3. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második évem, a felvételim 80 pontos lett, teljesen 5ös átlagom volt, és nem kellett szóbeliznem. Mint, ahogy az előttem író mondta, van diákhét, sportnap, ilyenek. Elég sok külföldi utazás van, mind cserediák programmal, mind anélkül. Szerintem nagyon erős a nyelvi képzés, eddig 5 nyelvtanár tanított, és mindegyik nagyon jó volt. Matekszak létezik, - én nem odajárok- de én csak jót hallottam azoktól, akik odajárnak. Szokott fizika lenni az osztály másik része, de jövőre infós lesz. Gondolom az óraszámok a felvételi tájékoztatóban is le vannak írva...
2014. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Egyébként nekem is szín ötös az átlagom, emiatt nem is aggódom, csak a felvételi miatt. :/ A próbafelvételiim eddig mindig 80 fölöttiek voltak, remélem a rendes is minimum annyi lesz. :/
2014. nov. 4. 22:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az is érdekelne, hogy nagyjából mennyit (hány órát) szoktatok tanulni egy átlagos napon. :)
2014. nov. 5. 18:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve hogy szerettek-e oda járni, vagy megbántátok hogy végül oda mentetek, és inkább más iskolába mennétek?
2014. nov. 5. 18:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Az iskolához tartozik kollégium? Vagy van a közelben?
2014. nov. 5. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs átlagos nap:) Van, amikor hazajövök és 5 órát is, van, amikor semmit. Én egyáltalán nem bántam meg, sőt...
2014. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2017. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, aham, matek
2017. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!