Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik pályát érdemes választa...

Melyik pályát érdemes választanom? Fogorvos vagy jogász?

Figyelt kérdés
Igazából mindegyik szimpatikus,a biosz-kémia és a töri-magyar emelt is szóba jöhetne.Melyik szakma sikeresebb,jobb?:)

2014. nov. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

az attól függ, hogy emberek szájában, vagy pénztárcájában akarsz-e turkálni...


ha nem sztár fogorvos-jogász leszel akkor a fogorvosként jobban kereshetsz

2014. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogorvosként biztosan el tudsz helyezkedni, jogászból Dunát lehet rekeszteni...

egy ÁOK-os (általános orvosi kar)

19F

2014. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval :)

(Szintén ÁOK-ról)

2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Kíváncsi vagyok, hogy ez a "jogászból Dunát lehet rekeszteni" szólás és berögzülés onnan ered-e, hogy a 30-as 40-es években a jogászok több mint kétharmada zsidó származású volt.


Pardon.


Én jogra megyek, de úgy gondolom egy fogorvos mindent egybevetve könnyebben lehet sikeres és gazdag, kevesebb felelősség van rajta, nem kell olyan formában foglalkoznia emberekkel, mint egy jogásznak, nyugodtabb munka, kisebb/kevesebb munkaidő, etc.


Szóval, ha lenne kis reál érzékem (kémia-biológiához), akkor inkább a fogorvost választanám, ha a szempont csak a megélhetés és kényelem lenne.

2014. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogorvos
2016. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!