Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Győri Hildben külön szaknak...

A Győri Hildben külön szaknak számít a mélyépítő és magasépítő technikus?

Figyelt kérdés
szóval a felvételi papíron külön kell megjelölni, vagy hogy van ez?és még még véleményekre lennék kíváncsi hogy milyen a suli,tanárok,diákok,közösség...legjobban a mélyépítő érdekelne

2014. nov. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár oda járok, mostanában fentről annyi változás történt, hogy én magam sem látom át teljesen, de ha jól tudom, jelentkezésnél nem kell megjelölni, mert elméletben mindegyikről tanulunk, és érettségi után lehet választani, hogy OKJ-s képzésen melyiket szeretnéd. A felvételinél tuti nem kell semmit dönteni. Szerintem a suli maga nagyon jó, a tanárok jófejek (persze, mint mindenhol, akad olyan is, aki nem annyira..), a közösség is egész jó, bár a fiatalabb osztályok között már gyengülni érzem sajnos..
2014. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

a Jedlikről nem tudsz valamit? :D

2014. nov. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!