Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segitene nekem az...

Valaki segitene nekem az alabbi budapesti sulikkal kapcsolatban? Aki oda jar/jarni fog? 14/l

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

Aki ezek kozul valamelyik BUDAPESTI suliba szeretne menni/oda jar kerlek irjanak privit:) :

·Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola

·Babits Mihaly Gimnazium

·Ady Endre Gimnazium

·Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola

·Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola

·Váci Madách Imre Gimnázium

Köszönöm előre is a válaszokat:))


2014. nov. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Babits Mihály - Egy haverom fog oda menni, japán, angol, vagy reál szakra. Szerintem nyelvben, nyelvvizsgákban erős, és inkább humán beállítottságú, hiába az a reál osztály.

Ady Endre - Egy barátnőmet tavaly felvették 66 pontos központival a hatosztályosba. Viszonylag ennyi pont kell 4 osztályosra is, tudtommal term-tudos (bioszos) osztályt indítanak, meg nyelvest (?). Nagyon jól érzi magát, kedvesek vele, jó a közösség, sok a program. Középerősségű, az erősségét pontosan nem tudom.

Károlyi Mihály - Közösség szempontjából nem jó, a tanárok szívatósak, viszont a spanyol nagyon jó! :) 67 ponttal került be tavaly szintén egy barátnőm. Ha jól tudom közgazdaságis (lehet írtad is), nem tudom ez téged mennyire vonz...

Ezekről tudok így bővebben, a többiről nem nagyon :(

2014. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszii:)) esetleg azzal aki a Babitsba jar beszelnel hogy tudnek e kerdezni par dolgot tole?:))
2014. nov. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!