Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlanátok...

Milyen gimnáziumot ajánlanátok Budapesten olyat ami nincs nagyon messze a 11. kerülettől. Lehetöleg olyat amin van humán szak?

Figyelt kérdés
Amiken eddig gondolkodtam a József Attila és a Madách Imre.

2014. nov. 7. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A Madách szerintem sokkal jobb ha jó tanuló vagy. A József Attila lehet, hogy közelebb van, de nem is valami erős.
2014. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Madáchba csak jó bizonyítvánnyal, nagyon sikeres felvételivel lehet bekerülni, a József Attilát is szokták szeretni. Még itt van a Bárdos Lajos Újreál és a Széchenyi is. A Szent Imre és a Szent Margit egyháziak. Van még a Petőfi az I. kerületben, illetve ugyanott a Kosztolányi.
2014. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Madách jó. Sokkal jobb, mint a József Attila, igen, talán azért lehet releváns, mert közel van. ;)

A Madáchhoz még a Kölcsey van közel, az is nyelves, meg humános.

V. kerületben van a Veres Pálné, ott van humán.

Berzsenyiben is van humán.

Ha nagyon erőset keresel, az Eötvös humánt is tudom ajánlani ;) Én pont ezeket néztem ki :)

2014. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyörgök: Mondta a kérdező egy szóval is, hogy erőset akar? 2 sorban 6 helyesírási hibával nem akar erőset.
2014. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: 1. a Madách is erős 2. Akár akarhatja erőset is, mivel ez nem függ össze... Lehet, hogy sietett, vagy mit tudom én, de láttam mar sok ilyen tipusú kérdést, ahol kérdeztek, hogy felvesznek-e erősebb iskolába, erre lehurrogták, hogy ilyen helyesírással ne akarjon erősen stb.
2014. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!