Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mien gimnáziumot vagy egyeteme...

Mien gimnáziumot vagy egyetemet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én film rendezéssel szeretnék foglalkozni.Olyan iskola kéne ami felyleszti a kreativitásom és jofej tanárok vannak.Lehetöleg olyan környezete legyen az iskolának hogy lehessen kapni lakást(panel lakás).

2014. nov. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért adna neked bárki lakást? Kollégiumra gondolsz? Hány éves vagy, hogy ennyire borzasztó a helyesírásod, de még senki sem szólt rád, hogy gépezés helyett tanulj inkább?


Filmrendezést a Színház- és Filmművészeti Egyetemen lehet tanulni.

2014. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárelni vagy venni ugy értem.
2014. nov. 9. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valamit bérelsz vagy veszel, az nem kapás. Mellesleg ahol van eladó panellakás, ott tudsz venni panellakást.

Hány éves vagy?

2014. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel előbb az általánost járd ki.
2014. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy látszik hogy azok szolnak be nekem akik még egy egyszerü kérdésre sem tudnak válaszolni? csak oltogatok meg beszoltok ? én a jövömet tervezem nincs idöm arra hogy ilyen hülyékkel leáljak mint ti .Bocs hogy nem took irni meg bocs hogy fel tettem egy k%urva kérdést
2014. nov. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!