Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valószínű spanyol szakos...

Valószínű spanyol szakos gimnáziumba megyek, mellette angolt tanulnék a jövőben el lehet helyezkedni valahol? Vagy menjek humán szakos gimibe? Tobb lent

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem tudom, hogy mi is szeretnèk lenni a nyelvek nagyon érdekelnek valamint a bűnügy. Van értelme ezeknek?

2014. nov. 9. 13:40
 1/2 anonim válasza:
Attól,hogy Magyarországon elég kevesen beszélik, nem jelenti azt,hogy semmit sem érsz el vele. Rengeteg plusz lehetőséged adódik általa,hiszen tele vagyunk angolul és nemetül tudó emberekkel. Ám ,ha például később mész dolgozni plusz pontot fog jelenteni azt,hogy az alap,azaz az angol nyelv mellett még pluszban tudsz ilyen egzotikus nyelvet. Emellett például dolgozhatsz idegenvezetőként akár Bp.-en belül is.illetve ha jól megtanulod,akkor taníthatod is magánba ,hiszen felkapott nyelv lett manapság. Én is egy ilyen tagozatra jártam,most fejezem be .Nekem rengeteg pluszt adott és Nem,nem látom úgy,hogy felesleges lenne még Magyarországon sem.
2014. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hálásan koszonom a valaszod, sokat segítettel!:)
2014. dec. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!