Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gazdaságtudományi szak...

Melyik gazdaságtudományi szak érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés
HR-t tanulok, de szeretnék szakot váltani, de nem tudom melyikre lenne a legjobb. Szeretnék a GTK-s szakokon belül másikat, de nem tudok dönteni. Megnéztem és kb. bármelyiket szívesen csinálnám (kiv. az alkalmazott közgazdaságtan, mert nincs emelt matek érettségim). A leírások alapján mindegyik jól hangzik, de melyik az, amivel tényleges is jól lehet késöbb helyezkedni?

2014. nov. 9. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
pénzügy és számvitel? :) bár ahhoz is matek kell,mi baj a HR-rel egyébként?
2014. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a matekkal, csak nincs belőle emeltem és ahogy néztem az alk. közg. feltétele lenne, azért ez az egy, ami ugrott.

Amúgy nem a HR szakkal van bajom, csak néhány tanárral, akik ezen a szakon tanítanak. Egyetemet viszont nem szeretnék váltani, úgyhogy gondoltam akkor szakot váltok.

2014. nov. 9. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,minden egyetemen vannak szemétkedő tanárok és minden szakon is sajnos. Ezt nem lehet elkerülni,mindenki tesztelni fogja az idegrendszered,hogy alkalmas vagy-e a feladatra:( tudom,hogy jól esne a dicséret de ezek az emberek már nem tanárok,hanem jobb esetben professzorok sosem fognak tutujgatni meg kedveskedni. Én kitartást kívánok biztos nagyon ügyes és szorgalmas vagy!:) Hülye előadókkal meg ne foglalkozz,érd el szépen a célod és tanulj szerezz tapasztalatot!
2014. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :)

Sajnos nem tudom mi lesz végül, mert utána jártam és ezekkel a tanárokkal biztos lesz jövőre is órám, mert olyanokat tanítanak, amik nekem szakirányon kötelezőek.

Viszont nagyon kezdem magam rosszul érezni már az egész miatt, így nem tudom mit is fogok tennni. Számba veszem a lehetőségeimet és majd eldöntöntöm mi is lesz.

Másodéves vagyok, szóval ha a 2. szemesztert passziválom még át is tudok menni, mert a legtöbb elsős tárgyam alapozó volt, így csak ezt az évet csúsznám, de legalább akkor el tudnék menni fél évre teljes munkaidőben dolgozni.

Meglátom még mi lesz :)

2014. nov. 12. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!