Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PÉCS, Nagy Lajos Gimnázium....

PÉCS, Nagy Lajos Gimnázium. Mennyire elfogadott a zenekaros pólók hordása? Vannak a suliban ilyenek? /több lent/

Figyelt kérdés

Nem sátánmetálra kell gondolni, még csak szent jelkép gyalázó/sértő (?) és semmilyen vallási "jelkép" nincs a pólókon, de akár meg is mutatok párat, amik vannak.

- [link]

Ez az egyik, a hátulján az album számai vannak.

- Itt egy másik, ez van a póló elején, (kivéve a 'Judast' az alsó sarokban) és a hátulján egy idézet.

[link]

- Van egy Leander - Szívidomáros pl,ez a póló eleje.

[link]

- Ensiferum-Unsung heroes?

[link]

és olyan feliratos, hogy rock örök és elpusztíthatatlan meg stb.

szóval ilyesmik, az efféléket lehet hordani?



#zenekar #gimnázium #póló #rocker #Pécs #házirend #Nagy Lajos #ciszerci rend nagy lajos gimnáziuma
2014. nov. 9. 16:03
 1/3 anonim válasza:

Bocsi lehet, hogy már későn válaszolok.Én oda járok és szoktam látni zenekaros pólókat majdnem mindennap:D

Végül is amilyent én szoktam látni az nagyrészt Metallicás,Kiss-es meg talán Guns N Roses-os.De szerintem nyugodtan felhúzhatod ezeket a pólókat nem hinném,hogy szólnának érte.És van egy ismerőseöm aki nagyon sokszor húz hasonló pólókat és nem szólnak neki érte.Remélem tudtam segíteni! :)

2014. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is oda jarok, az ilyenekert nem szolnak be, en is szoktam hordani. Arra vigyazz, hogy "csunya szavak" ne legyenek rajta (bar azert is csak 2 tanart tudok, aki harap), ha nincs veluk orad akkor meg azzal sincs baj ;)
2015. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat, idén kezdek, és a szüleim nem igazán hiszik el,hogy emiatt nem bélyegeznek meg a tanárok. (Kérdező voltam, csak másik fiók)
2015. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!