Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták (főleg reál...

Egyetemisták (főleg reál szakosok). Hogy tanultok, hogy bírjátok a vizsga-, de akár a szorgalmi időszakot is?

Figyelt kérdés

másodéves vagyok eddig jól ment, de most bedurvultak a dolgok.

rengeteg zh, házi, beadandó, stb, gyakorlatilag ha folyamatosan tanulnék se érnék mindennek a végére.

és sajnos nem annyiból áll a tanulás hogy leülök és megtanulom, mert itt érteni kell (persze máshol is, de itt közel sem egyértelmű), van hogy egy sor felett ülök 20 percet hogy miért van stb... ha valamit nem értek lelkileg is megvisel :(

és hát szörnyen nehezem veszem rá magam, hogy leüljek tanulni (most is inkább kérdéseket irogatok :D), mert néha reménytelennek érzem.

(ennek ellenére eléggé jól teljesítettem eddig, mindig minden meglett elsőre, bár most szerintem buktam egy zh-t:( de érzem, hogy ennek ellenére sem csinálom jól a dolgaim)


2014. nov. 9. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, láthatóan a tőled telhető legjobbat hozod ki magadból, nema világvége,ha csúszol is. Csak legyél kitartó,ha már eddig eljutottál!
2014. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!