Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány darab tantárgybol lehet...

Hány darab tantárgybol lehet előérettségizni? ( nyelvet ne számoljatok.2 nyelvvizsgám van. Angol német. )

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármennyiből, de ha olyan tárgyból akarsz, amit még tanulnál 1-2 évig, abból osztályzóznod kell. Amúgy. Mikor tetted le azokat a nyelvvizsgákat? Ha 2005 után, bizony nem érnek érettségit. Erre figyelj.
2010. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amennyiből akarsz én mindenből előrehozottat tettem (7 db) persze nem egy időben. De ez teljesen mindegy.
2010. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló már írta, de még egyszer aláhúzom: a nyelvvizsga nem mentesít az érettségi alól. Más kérdés, hogy ha nyv-d van, könnyedén leérettségizel.
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abból érettségizhetsz, amiből teljesítetted a saját iskolád tantervi követelményeit, de a szám nincs megkötve. Tehát ha a földrajz mondjuk 10.-ben ér véget nálatok, akkor 10. végén mehetsz vizsgázni. De ha matekból akarsz 10. végén, akkor előbb le kell tenned az osztályzóvizsgát az utolsó két év anyagából.
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!