Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnáziumba...

Eötvös József Gimnáziumba vagy Kölcsey Ferenc Gimnáziumba menjek?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni, az átlagom előre láthatólag 4.5-4.6 körül lesz. Nagyon tetszik mindkettő iskola. Az Eötvös azért tetszik annyira, mert mindenki írja, hogy jófejek a tanárok, jó a közösség, stb, Kölcsey viszont azért tetszik, mert ott a nyelvre erősen ráfekszenek, viszont a társaságról meg a tanárokról nem sokat hallottam. :D Viszont a mostani HVG szerint az Eötvös a második legjobb iskola, ezért félek, hogy nem vennének fel, mert sokan jelentkeznek, vannak nálam 1000x jobbak, stb. Eötvöst vagy Kölcseyt tegyem előre?
2014. nov. 11. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de az Eötvösbe nem sok esélyed van, ott még a kitünők közül is sokat nem veszenk fel.
2014. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a kölcseybe járok:)

A nyelvre nagyon rámennek főleg a franciára(budapesten itt a legerősebb) de az olasz is erős.Én nagyon szeretem:) a tanárok többsége jófej,főleg a tesi tanárok:D de van egy két fura alak

Am a közösség is jó,a gólyatáborban mindenkivel össze lehet barátkozni

2014. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ird elore az Eotvost, es masodiknak a Kolcseyt. Ugy a logikusabb mert ha esetleg nem vennenek fel, ott a Kolcsey amit ugyanannyira szeretnel. Haszobeli utan ideiglenes rangsorban 100. Hely alatt vagy, erdemes a Kolcseyt elore rakni a modosito rangsornal, hogy abba jussal be tutira :)

Szoval probald meg az Eotvost, max. Nem vesznek fel, na és ? :)

2014. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!