Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp. -i Kölcsey Ferenc Gimnáziu...

Bp. -i Kölcsey Ferenc Gimnázium gólyatábor, mi alapján jutok be?

Figyelt kérdés
A gólya táborban is rangsort állíthatnak ,hogy ki mehet ? Vagy hogy működik ?Mi alapján állítják fel a rangsort ? Miért nem mehet mindenki aki akar ?
2014. nov. 12. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mar felvettek, akkor biztosan mehetsz golyataborba. A golyataborba nincs felveteli, mivel amikor mar aktualis a tabor, mar igy is, ugyis az iskola tagja vagy ha felvettek. Amugy nem teljesen tiszta a kerdesed...
2014. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem ,hogy több helyen hallottam ,hogy a Kölcseyben nem jutottak be a gólyatáborba.Megvalaki mondta hogy ha bejutok a gólyatáborba nagyon fog tetszeni..stb
2014. nov. 14. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez hülyeség... Nincs olyan, hogy nem jutsz be a gólyatáborba, mert mindenki bejut. Ez a célja a gólyatábornak, hogy megismerje egymást az osztály, nem állíthatnak rangsort. Nem tudom ki mondta ezt neked, de ez nagy baromság.
2014. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Kölcseyben kb. 200 ember jut egy évfolyamra, ha nem több. És csak 100 ember mehet azt hiszem. Minél előbb be tudod fizetni, annál biztosabb, hogy mész.
2014. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma voltam Diákélet, meg gólyatábor tájékoztatón, és nekem úgy tűnt, hogy mindenki bejut, nincs ilyen, hogy valaki nem jut be, max. pl.: a sportosztályból egy csomóan nincs idejük elmenni, mert ugye verseny van, meg ilyenek...
2014. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összesen kb 204 gólya van, de a táborba, a helyek száma miatt nagyjából 160-an mehetnek. Vagyis megközelítőleg 40 gólya nem tud menni. A bejutási sorrend/rangsor attól függ hogy a többiekhez képest mikor fizeted be. Szóval ha te fizeted be először te vagy az 1.helyen, ha te fizeted be huszonötödik ként, akkor 25.vagy. Szóval az utolsó 40 ember nem mehet (kivéve ha felszabadul hely- verseny, edző tábor, előre betervezett nyaralás, betegség) Ha befizetted a pénzt de nem jutottál be, iskola 1.hetében visszakapod.
2015. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!