Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baár-Madas gimi! Koleszba...

Baár-Madas gimi! Koleszba mennyi esélyem?

Figyelt kérdés
Pesti vagyok, sőt 2. kerületi, lány és 14.(Akkorra már 15) Mennyi át eselyem hogy a koleszba mehetek ha egyáltalán fölvesznek a gimibe?

2014. nov. 12. 20:34
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg felvesznek koliba. Jövőre sok üres hely lesz.
2014. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudsz róla infókat is mondani? Hogy milyen? Nem tudok semmit :S
2014. dec. 28. 21:06
 3/7 anonim válasza:
Mit szeretnél tudni pontosan?
2015. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindent. Milyen ott, a közösség, stb :)
2015. jan. 8. 20:29
 5/7 anonim válasza:
100%

A közösség: hmm..ott senki sem normális, a szó pozitív értelmében.

Persze vannak klikkek, de nincs sok összetűzés. A lányoknál a gólyákat egyszer megszivatják, általában kreativ, nem durva módon. De ezen kívül nem szemétkednek velük ok nélkül.

Azt, hogy milyenek lesznek a szobatársaid, nem tudom. Lehetnek nagyon jófejek, vagy idióták is, de egy mindenképp találsz olyanokkat, akik illenek hozzád. (nem biztos, hogy a saját szobádból vagy korosztályodból)

A fiúkoliban jobb, ha nem tudod, mi folyik. Tényleg.

Az étel nem rossz, csak sokaknak kevés, ezért hoznod kell magaddal. Van hűtő, de ha nagyon jó kaját raksz látható helyre, könnyen eltűnik.

2015. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint.. mivel szokták megszívatni a gólyákat? És ha rocker vagyok? És PONTOSAN mi folyik a fiúkoleszban? :D
2015. jan. 20. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül a kollégium?

Hány ágyasak a szobák?

2015. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!