Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az éveben mennyi lesz a...

Ebben az éveben mennyi lesz a legolcsóbb spirál füzet? Főleg debrecenen? A corába most 89 lesz ennél olcsóbb? és mi éri meg jobban ha csomagoló papírt vagy átlátszó borítót teszek a könyveimre?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem tudom, de ha internetre van lóvé akkor én nem azon a 5-10 ft eltérésen vacakolnék, ami 20 füzetnél is max 150Ft eltérés... Amúgy meg újságpapírral csomagoldbe a könyveket az tényleg olcsó...
2008. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vhol 130 vhol meg 89 szerintem a külömbsén mem 5-10 ft
2008. aug. 15. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lesz olcsóbb! Szerintem az átlátszó borító sokkal jobb, amit belül kell beragasztani- mert:

1, a csomagolópapír könnyen elszakad, meg a könyvön is elhasználódik hamar

2, az átlátszó borító esetén nincs szükség füzetcímkére ( a nevedet belülre is be tudod írni) , így könnyebben megtalálod a könyved ha látod mi van rajta :)

Remélem tudtam segíteni!

2008. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen és köszi végre egy értelmes válasz ja én imádom a vinnyetát mert olyan cuki állatosakat szoktam venni szval nállam ez kiegészítő befedtem az összeset átlátszóval és így most tetszik köszi mindent
2008. aug. 21. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!