Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdi Kós Károly iskolával...

Érdi Kós Károly iskolával kapcsolatban vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 08:15
 1/4 anonim válasza:
Pest megye egyik legrosszabb szakközépiskolája! Ne menj oda! Sok a cigány, a lányuk festett hajú k.u.r.v.á.k, és mindegyik cigizik. A szakmákat nagyon rosszul tanítják, nincs felszerelkezve az iskol, nincs tanműhely. Az iskola nagyon csöves, régi és mindegyik lecsúszott gettós verekedős cigányt felvesznek!
2014. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én azt hallottam hogy ez régen így volt, már nem igaz. Az utóbbi években sokat változott. Tanműhely van, láttam. Voltam nyìlt napon.
2014. nov. 21. 08:46
 3/4 anonim válasza:
Én oda járok rendészetre és azt kell mondjam nem olyan rossz suli annak ellenére hogy sok annak gondolják.Igen vannak festet hajúk de azok normálisak.
2016. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg szar, ha kb 3,5 vagy 4es tanulo vagy, inkább máshova menny, mert elég gyenge suli
2017. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!