Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti középiskolát...

Melyik budapesti középiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, Budapesttől nagyjából 1 órára lakom, busszal minimum 1 óra + még a helytől függően. Kilencedikes vagyok a mostani iskolámba (nyolc évfolyamos tagozat, szóval nem 2 hónapja vagyok az iskolában), és már nagyon nem kedvelem, főleg a tanárok miatt, a közösség se a legjobb, kissé sok a cigány, meg a problémás, ami amúgy nem lenne gond, ha normálisak lennének, de elég irritálóak már.

A jegyeim elég jók, jelenleg csak matekból, és tesiből állok négyesre. A biológiával van még problémám, vagyis a tanárral, direkt cseszeget minket, örül, hogy nem tudjuk a dolgokat, aztán a dogánál ki van akadva, hogy ennyi a rossz jegy, meg teljesen más dolgokat rak bele a témazáróba, normálisan magyarázni nem tud, és lehetne még tovább sorolni. Tavaly ő volt a kémia tanárunk is, de szerencsére leváltották.

Szóval 4,6 fölötti az átlagom, nem szeretek annyira tanulni, de viszonylag gyorsan feltudom fogni a dolgokat. Amiket szeretek az a német, angol, fizika, informatika, és történelem.

Mindenképp a pesti oldalon, lehetőleg V. vagy VI. kerületbeli iskolák érdekelnének, bár ez kevésbé lényeges már. Viszont tudom, hogy a Fazekasban vagy mondjuk a Veres Péterben meghalnék.

Ne ítéljetek el ez miatt, de a mostani iskolám miatt, kissé fontos az is, hogy az emberek igényesek legyenek, jól öltözöttek... Tudom, hogy ez hülyén hangzik.

Ami még lényeges, hogy az iskolának legyen kollégiuma vagy a közelében kollégium.

Köszönöm előre is a segítséget!

15/L



2014. nov. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Veres Pálné. Esetleg a Színyei, azt szeretik akik oda járnak. Koleszos infóm sajnos nincs.
2014. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Xántus János kéttannyelvű idegenforgalmi szakközép.

Nagyon igényes, bár alapítványi

[link]

Markó utca, Nyugatitól nem messze

Koliról nincs infóm, de ott biztos tudnak ajánlani

2014. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!