Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki aki az alábbi...

Van itt valaki aki az alábbi Budapesti gimzáziumok egyikébe jár, és ha igen, milyen eredménnyel került be?

Figyelt kérdés

Karinthy Frigyes, Szent László, Károlyi Mihály, Apáczai Csere János.

Mi a véleményetek a tanárokról, diákokról és úgy magukról az iskolákról?

ELőre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm a Karinthy gimibe jár, egy négyese volt 8. év végén. 85 pont körüli felvételit írt. :)
2014. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iskolát imádja!!! :) Azt mondja nagyon jók a tanárok, szereti az összeset. :D
2014. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szent László.Kitűnő bizi+89 pontos központi.Nagyon jó suli!
2014. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 83 pontos írásbelivel 4,8-as átlaggal mindegyikbe bejutottam volna. Végül a Karinthyt választottam.

Egyébként mindegyik ott van a rangsor elején. Mindegyikbe nehéz bejutni. (Szerintem a Madáchot is nézd meg!)

A legnehezett bejutni ezek közül a Karinthyba, Apáczaiba és a Madáchba, de a Szent László és a Károlyi is ott van szorosan mögöttük. A sorrendet szerintem úgy határozd meg, hogy mit szeretnél tanulni. Ha angolt vagy németet, akkor Karinthy. Ha spanyol, akkor Károlyi. Ha olasz, akkor Szent László. Ha nem a nyelvekre fektetnéd a hangsülyt, akkor az Apáczai (vagy Szent László). Nézd meg, hogy hol milyen tagozat van. A sorrendet érdeklődés szerint állítsd fel. A szóbeli vizsga után még akár változtathatsz is sorrendet.

2014. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. nov. 24. 22:32
 6/8 anonim válasza:
Szerintem Karinthyba nem nehezebb bejutni, mint a Lászlóba. Lászlós szóbelin jobban szenvedtem, mint a Karinthyba. De ettől függetlenül, mind jó suli. :)
2014. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hello, végül a Szent Lászlóba megyek olasz kéttannyelvűre, ha valakit érdekel. :)
2015. ápr. 30. 22:02
 8/8 anonim válasza:
Szia!Én most szeretnék ide menni, milyen ez a tagozat?Mennyire nehéz?Tanárok, közösség milyen?Köszi!!
2016. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!