Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb? BGF KKK vagy KVIK?

Melyik a jobb? BGF KKK vagy KVIK?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.- es szakközépiskolás vagyok egy kereskedelmi iskolában és szeretnék továbbtanulni. Az a tervem, hogy miután jövőre leteszem az érettségit kiegészítve a gazdasággal amit felveszek választható tantárgynak tovább akarok tanulni. Nézegettem főiskolákat és a BGF megtetszett. Azon belül a "Kereskedelem és Markeging alapképzési szak"- ra jelentkeznék. Mi a különbség? Közlekedés szempontjából mindkét képzési hely ~15 percre van autóval tehát az nem lényeges. Talán a KVIK lehet hogy kicsit több idő, ha azt nézzük, hogy bent van az V. kerületben míg a másik a XVI. kerület.


Egyébként ha ezt valaki hajlandó végig olvasni és segíteni örülnék ha egy kis információt tudna adni a parkolásról is!:) Előre is köszönöm szép napot!



2014. nov. 23. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még lefelejtettem, hogy a felvételi hogyan zajlik? Nem találok sehol se pontszámokat csak azt, hogy van ösztöndíjas illetve önköltséges finanszírozási forma. Ha ösztöndíjas vagyok hány pont kell? Illetve ha önköltséges?
2014. nov. 23. 08:43
 2/4 Kpecér válasza:

[link]

VAGY

[link]

2014. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Államilag támogatottra 449 pont (központi), fizetősre pedig a minimum kell.


Attól is függ milyen nyelven szeretnéd tanulni, mert csak annak van választási lehetősége aki magyarul szeretné a szakot.


A különbség igazából a későbbi specializációk.

A KVIKEN: kereskedelem, kereskedelem logisztika, kereskedelmi kommunikáció

KKK: marketing kommunikáció, marketing menedzsment, minőség menedzsment

2014. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
KKK nehezebb, de jobbnak mondják, KVIK az könnyebb. Ha jó tanuló vagy, vagy az okosabbak közé tartozol, akkor a KKK-t javaslom inkább.
2015. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!