Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi nyílt napra előre...

Egyetemi nyílt napra előre kell jelentkezni vagy csak simán bárki bemehet?

Figyelt kérdés
Nem ciki egyedül menni?:D

2014. nov. 24. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán bemehetsz, amikor én voltam nem kellett sehova bejelentkezni, nem hiszem hogy most kellene.


Miért lenne ciki? Én személy szerint sokkal többre tartom azokat az embereket akik képesek a dolgaikat egyedül intézni, mint azokat akiknek mindenhová kell egy csorda hogy kísérje őket, mert egyedül nem mernek.

2014. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kellett. Be kellett a helyszínen regisztrálni, mert adtak egy igazolást, hogy nyílt nap miatt nem voltunk suliban. Akkor elmondták melyik karnak mikor és hol lesz a tájékoztatója, meg pl. voltak előadások az ERASMUsról meg hasonlókról, azom is fel voltak tűntetve. Voltak csoportok, hogy órákra egy kicsit bementünk, de ehhez csak egy gyülekezési helyszín volt kiírva. Én csak egy egyetem nyílt napján voltam (idei is kerültem be), szóval nem tudom máshogy hogyan van.
2014. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóan volt, mint ahogyan a kettes szépen leírta.


Egyáltalán nem ciki egyedül menni. Előadás közben úgysem lehet beszélgetni, szóval kvázi mindegy, hogy ül-e mellettem valaki.


Az előadások közötti rövid időben a kihelyezett plakátokat néztem, és a tájékoztató füzeteket olvasgattam.

2014. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!